پخش کننده روغن کنجد سیاه

پخش روغن کنجد سیاه که از بهترین روغن های گیاهی در بازار به شمار می آید، به صورت مستقیم و توسط برترین مرکز پخش کننده این گروه از محصولات صورت گرفته و می‌توانید به موجب آن از روغن کنجد سیاه ارزان و درجه یک بهره مند شوید. لازم به ذکر است این روغن دارای اثرات درمانی بی نظیری در بدن بوده و هم به صورت روغن کنجد خوراکی و هم روغن کنجد موضعی در بازار به فروش می رسد.

پخش کننده روغن کنجد سیاه

اطلاعات فنی روغن کنجد سیاه

اطلاعات فنی روغن کنجد سیاه کنجد از سری دانه های روغنی به شمار آمده که نمونه های مختلفی از آن مانند کنجد سیاه و کنجد سفید را می توان دید، در ارائه‌ی توضیحاتی بیشتر از کنجد سیاه باید بگوییم که محصول فوق یکی از فراوان ترین نوع این محصول بوده که استان خوزستان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان آن می باشد.

اما یکی از فرآورده های حاصل از کنجد سیاه که از اهمیت مصرفی بالایی برخوردار گشته، روغن کنجد سیاه است که اطلاعات فنی و کلی ای را از آن در موارد زیر بیان خواهیم کرد:

 1. این محصول از دانه های کنجد غنی شده به دست آمده و از مصارف خوراکی و غیر خوراکی گسترده ای برخوردار می باشد.
 2. اگر بخواهیم مختصری از روش تولید روغن کنجد را هم بگوییم، باید عنوان داشت که ابتدا دانه های کنجد در معرض سورت و بوجاری توسط دستگاه سورتینگ قرار می گیرند، سپس تفاله و اضافات از این دانه جدا شده و دانه کنجد برای تبدیل به روغن، وارد دستگاه پرس سرد خواهد شد و عملیات لازم برای تولید و عرضه نهایی آن انجام می پذیرد.
 3. انواع مختلفی از این محصول در بازار دیده می شوند، مانند روغن کنجد بکر و تصفیه شده.
 4. روغن های بکر کنحد حداکثر دمایی که برای تولید نیاز دارند، 45 درجه بوده و از دستگاه پرس سرد برای تولید آنها استفاده می شود.
 5. اما روغن کنجد تصفیه شده توسط دستگاه پرس گرم و در دمای فراتر از 80 درجه تولید خواهد شد.
 6. همچنین باید اضافه کنیم که روغن بکر کنجد از خلوص و کیفیت بیشتری نسبت به روغن تصفیه شده برخوردار می باشد.

فروش روغن کنجد سیاه ارزان قیمت

فروش روغن کنجد سیاه ارزان قیمت فروش روغن کنجد سیاه ارزان قیمت توسط مجموعه های برتر عرضه کننده مانند این مرکز انجام گرفته و بنابراین یک فرصت عالی برای خرید این محصول نصیبتان خواهد گشت.
انواعی از روغن های کنجد با درجات کیفی مختلف و مدل های متعدد همچون روغن کنجد سیاه بکر و تصفیه شده روبرویتان قرار گرفته و به انتخاب خود می توانید آنها را برگزینید.

در توضیحات تکمیلی از این محصول که تصمیم به تهیه آن را دارید، لازم است بگوییم این محصول از روغن های بسیار طبیعی و درجه یکی است که نه تنها در حوزه های دارویی، توجه تمام به آن روا شده، بلکه در حوزه های صنعتی همچون صنعت غذایی و حتی مصارف خانگی نیز بسیار پراهمیت ظاهر گشته و خواص فراوانی را در خود گنجانده که به چند مورد اشاره خواهیم کرد:

 • حفظ سلامت استخوان
 • داشتن پوستی زیباتر و سالم تر
 • مراقبت از قلب
 • ملین و بهترین دارو برای مشکلات سوء هاضمه
 • تعدیل فشار خون و جلوگیری از بالا و پایین شدن آن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما