قیمت ویژه روغن کنجد سیاه مرغوب

کنجد یکی از دانه ‌های روغنی پرخاصیت در دنیا به حساب می‌آید که معمولاً کنجدی برای روغن گیری مناسب است که رنگ قهوه ‌ای , مشکی و خاکستری داشته باشند. کنجدی که سفیداست  برای روغن گیری مناسب می باشد. زیرا روغن زیادی در آن وجود نخواهد داشت. فروشندگان این مجموعه در پی آن هستند تا بهترین روغن کنجد سیاه مرغوب را با قیمتی ویژه در اختیار شما عزیزان در تمامی نقاط کشور قرار دهند. 

قیمت ویژه روغن کنجد سیاه مرغوب

روش های روغن گیری کنجد سیاه مرغوب

روش های روغن گیری کنجد سیاه مرغوب

کنجد معمولاً در مناطق گرم مثل بوشهر و  خوزستان لارو کشت می شود. روغن گیری کنجد تیره مناسب برای انواع غذاها می باشد. در مناطق مختلفی که بیشتر از کنجد  استفاده می کنند روغن گیری کنجد رواج بیش تری دارد. کنجد  با استفاده از دستگاه روغن کشی پرس گرم روغن گیری می کنند این دستگاه دانه های کنجد سیاه را توسط دو عامل فشار و حرارت بسیار بالا به روغن تبدیل می‌کند.

روغن خروجی به دلیل حرارت بالایی که دارد در زمان استخراج از دستگاه از نظر خوراکی قابل مصرف نیست و به روغن خام شناخته می شود. برای استفاده از مثل جهت مصارف خوراکی آن را تسویه می کنند تصویری این روغن به این شکل است که آن را با حرارت بالا و اندکی مواد شیمیایی مخلوط می کند به طوری که خواص دارویی و مفید خود را از دست ندهد.

روغن کنجد سیاه نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا قابل استفاده است و همه در پی خاص بسیار بی نظیر این محصول می باشند نوع دیگری از دستگاه های روغن گیری پرس وجود دارند. که پرس سرد و آن ها گفته می‌شود در این روش با استفاده از فشار روغنی کنجد تازه را می گیرند و پارامتر حرارت هست می شود. امروزه در سراسر دنیا روغن گیری به روش روش پرس سرد بسیار فراگیر شده در این روش دیگر نامی از روغن خام در میان نیست و بعد از روغن گیری می توان استفاده نمود و تمامی ویتامین ها و املاح معدنی و مفید این محصول حفظ خواهد شد.

خرید روغن کنجد سیاه مرغوب

خرید روغن کنجد سیاه مرغوب برای خرید روغن کنجد سیاه مرغوب فقط کافیست با شماره تلفن های موجود در سامانه اینترنتی این مجموعه تماس حاصل فرمایید و با مشاوران فروش مراکز روغن کنجد در رابطه با خرید روغن کنجد قیمت روغن مرغوب صحبت نمایید ایشان شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهند کرد تا به راحتی بتوان سفارش خود را ثبت نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن این محصول بی نظیر را دریافت کنید. این محصول خواص بسیار زیادی دارد و در بسته بندی های مختلفی وجود دارد و فرد مصرف کننده با توجه به نوع مصرف خود این محصول را سفارش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما