بهترین قیمت روغن ارده کنجد درجه یک

کنجد یکی از انواع دانه های روغنی است که از آن فرآورده های متنوعی تولید میگردد. از جمله این فرآورده ها روغن ارده کنجد می باشد. کنجد و تمام فرآورده های آن بسیار مقوی و با ارزش غذایی بالایی می باشند و سرشار از املاح، مواد معدنی، ویتامین ها و چربی های مفید برای بدن است.

بهترین قیمت روغن ارده کنجد درجه یک بستگی به نوع و کیفیت کنجد به کار رفته در تولید روغن ارده، شرکت و برند تولیدی، میزان عرضه و تقاضا، کیفیت روغن به دست آمده و… دارد.

بهترین قیمت روغن ارده کنجد درجه یک

تفاوت روغن کنجد و روغن ارده کنجد

تفاوت روغن کنجد و روغن ارده کنجد همان طور که گفته شد کنجد دانه روغنی است که از آن محصولات متنوعی تولید می گردد و روغن ارده کنجد یکی از این محصولات می باشد. البته از خود کنجد نیز روغن استحصال می گردد. تفاوت روغن کنجد با روغن ارده کنجد را می توان در روش های تولید این دو محصول دانست.

برای تولید روغن کنجد از دو روش پرس گرم و پرس سرد استفاده می شود که امروزه پرس سرد به دلیل داشتن مضرات کمتر نسبت به پرس گرم رایج تر می باشد. در پرس سرد دانه های کنجد بعد از شست و شو، سورتینگ شدن و تمیز شدن به دستگاه پرس منتقل شده و با دمای 40 درجه سانتیگراد و با میزان فشار مخصوص توسط دستگاه پرس روغن گیری می گردد.

روش تولید روغن ارده کنجد تا مرحله شست و شو و سورتینگ با روش تولید روغن کنجد یکی می باشد اما در نحوه روغن گیری تفاوت زیادی دارد. کنجد بعد از گذراندن مراحل اولیه به داخل کوره با دمای حداقل 140 درجه سانتیگراد ریخته شده تا کاملاً برشته گردد. بعد از اتمام این مرحله کنجد های بود داده شده به داخل آسیاب ریخته شده و کاملاً چرخ می شود که به ارده تبدیل گردد. ارده به دست آمده بعد از مدتی روغن از خود پس می دهد که این روغن، روغن ارده کنجد می باشد که بعد از مراحل صاف کردن مظروف می گردد.

عرضه کننده روغن ارده کنجد درجه یک

عرضه کننده روغن ارده کنجد درجه یک عرضه کننده روغن ارده کنجد درجه یک برای سلامتی و رضایت و جذب بیشتر مشتریان بهترین و مرغوب ترین روغن ارده کنجد را در بازار عرضه می نماید. همچنین امروزه عرضه کننده رای عرضه و توزیع گسترده این محصول در سراسر کشور و تسهیل در خرید آن توسط مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است.

در این فروشگاه روغن کنجد درجه در بسته بندی های متنوع رعضه و ضمن ارائه مشخصات و اطلاعات در خصوص آن زمینه خرید غیر حضوری برای مشتریان نیز فراهم گردیده است. این اقدام عرضه کننده سبب شده واسطه ها در زمینه فروش حذف و محصول مستقیماً در اختیار مشتریان قرار گیرد.

مشترینا نیز با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت روغن ارده کنجد و دارا بودن استاندارد ها و تاییدیه های لازم آن را به قیمت مناسب و ارزان تر از از بازار و به طور مستقیم و بدون واسطه از عرضه کننده خریداری می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما